Dziś jest 23 luty imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian    

Strona Główna

Złotnik Jaan


Na stronie nie podajemy cen wyrobów, ponieważ wykonujemy zlecenia indywidualne cena pozostaje do uzgodnienia z klientem !!!Jeżeli interesuje cię cena konkretnego wyrobu prosimy kontakt, na wszystkie pytania z pewnością odpiszemy.

Witam na stronie Pracowni zlotniczej "JaaN". Firma istnieje na rynku juz od ponad 15 lat. Zapewniamy produkty oraz usługi najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach.Firma świadczy usługi w zakresie napraw, przeróbek wszystkich rodzajów złota oraz srebra. Możecie państow także nabyc gotowe wyroby. JESTEŚMY PRODUCENTEM, wiec mamy najniższe ceny na rynku. Odbiór zamówień możliwy jest bezposrednio w Pracowni w Niemodlinie jak i w Opolu oraz okolicach bez dodatkowych opłat.
Główne powody dlaczego warto kupować u nas:
  • CENY NIŻSZE NIŻ W SKLEPACH JUBILERSKICH NAWET O 50%
  • GWARANCJ JAKOŚCI - W PRZYPADKU WADY WYROBU NAPRAWA GRATIS
  • MASZ STARĄ ZUŻYTĄ BIŻUTERIE, PRZEDARTE ŁAŃCUSZKI, NIEKOMPLETNE KOLCZYKI? PRZYNIEŚ JE A MY PRZEROBIMY TO NA NOWĄ ŚLICZNA BIŻUTERIĘ. ZAOSZCZĘDZISZ NAWET DO 50% !!!
  • MASZ WŁASNY POMYSŁ NA BIŻUTERIĘ? PRZYNIEŚ, PRZEŚLIJ RYSUNEK LUB OBRAZEK, A MY WYKONAMY TO DLA CIEBIE Z WYBRANEGO MATERIAŁU.
Nie wierz w mamiące promocje wypisywane na witrynach sklepowych. To tylko chwyty marketingowe. Nie wybieraj pochopnie, przemyś swoj wybór abyś mogł przez wiele lat cieszyć się z mądrego zakupu. Sklepy jubilerskie sprzedają bardzo droga biżuterie, niedość tego jakość tych wyrobów pozostawia dużo do życzenia. Czy zdażyło ci się, że wypadło oczko z pierścionka lub kolczyków, twoja biżuterja szybko poczerniała lub co najgorsze dostałaś nieprzyjemne uczulenie na skórze? W sklepie nikt nie przyjmie twojej reklamacji. U nas nie masz się czego obawiać wszystkie wyroby są wykonywane ręcznie z najwyższej jakości materiałów.

Złotnik -złoto srebro przerób naprawy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19